INAD-HOC

Tenim més de 20 anys d’experiència  al sector del disseny i construcció d’espais de treball. T’oferim un disseny d’oficina i gestió d’obra amb claus en mà, a la mida de les teves necessitats corporatives i organitzatives.

Ens centrem en la funcionalitat, necessitats empresarials i col·laboratives, l’eficàcia, i l’estètica dels espais que creem, integrant les instal·lacions i noves tecnologies, per aconseguir un ambient harmoniós que afavoreixi el benestar i productivitat dels seus usuaris en equip amb l’empresa.

Caminem cap a un servei complet en el qual acompanyem al nostre client des del principi a la fi del procés de disseny i gestió de la reforma del seu nou espai de treball. Des de l´esbós inicial al lliurament de claus.

Som una empresa honesta i de confiança en la que complim els nostres compromisos i respectem a les persones que treballen amb nosaltres perquè sabem que les empreses estan al servei de les Persones.

Com treballem?

Missió

Disseny i creació d’espais de treball orientats al benestar de les persones i el seu compromís amb l’empresa, millorant la col·laboració en un entorn de participació activa.

Visió

Arribar amb els nostres serveis i habilitats professionals a les empreses, assessorant-les en la distribució d’espais, gestió energètica i medi ambient. Posicionant com una empresa creativa, innovadora tecnològica, ecològica i socialment responsable.

El Nostre Equip

El nostre Equip som un equip de professionals amb dilatada experiència i coneixement en la construcció i disseny d’oficines, funcionals, ergonòmiques, humanes i rendibles.

Francisco García
Francisco García
francisco.garcia@inadhoc.com
Jaume Ramírez
Jaume Ramírez
jaume.ramirez@inadhoc.com
Javier Trigo
Javier Trigo
javier.trigo@inadhoc.com
Carlos Pallarés
Carlos Pallarés
carlos.pallares@inadhoc.com
Jordi Más
Jordi Más
jordi.mas@inadhoc.com
Sonia Osorio
Sonia Osorio
sonia.osorio@inadhoc.com
Marta Granados
Marta Granados
marta.granados@inadhoc.com
Gerard Rosell
Gerard Rosell
gerard.rosell@inadhoc.com
Eva Larrarte
Eva Larrarte
eva.larrarte@inadhoc.com
Mònica Redón
Mònica Redón
monica.redon@inadhoc.com
Jordi Rillo
Jordi Rillo
jordi.rillo@inadhoc.com

Parlem?

Contactar